Entrebilletter - tirsdage og torsdage
Tirsdage og torsdage er reserveret til museets årskortholdere og deres ledsagere. Gyldigt årskort skal medbringes og fremvises ved ankomst.
Tirsdage og torsdage er reserveret til museets årskortholdere og deres ledsagere. Gyldigt årskort skal medbringes og fremvises ved ankomst.
Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk
Dato for seneste arrangement: Torsdag, 04. Juli 2019 11:00
Billetpriserne er inkl. 7 kr. gebyr.
Tirsdage og torsdage er reserveret til museets årskortholdere og deres ledsagere.Gyldigt årskort skal medbringes og fremvises ved ankomst.
Åbningstider:
Tirsdag - fredag kl. 11-20
Lørdag - søndag kl. 11-17
En entrebillet gælder i op til 2 timer og giver adgang til museets udstillinger, butik og cafe. Bliver man forhindret i at besøge museet med sin bestilte billet, er det vigtigt at melde afbud til info@nivaagaard.dk, så man ikke optager pladsen for andre, der gerne vil besøge museet i en tid med begrænset adgang. I følge handelsbetingelserne refunderes billetten ikke.
De Gyldne Drenge kommer for tredje gang og spiller i MusikLaden. De er slet ikke til at stoppe når de først er kommet i gang. Glæd dig til en hyggelig og stemningsfuld aften med god musik og der er selvfølgelig mulighed for at få noget lækkert at spise inden koncerten.
Tavs Neiiendams berømte hørespil, "Mordets Melodi", der havde premiere i radioen i 1943, skabte gys og rædsel bandt lytterne. Men hvad hvis man fik lov til at overvære en ”optagelse” af dette hørespil?
Du får nu en enestående mulighed for at komme i Det Kongelige Teater i Nakskov Teatersal, når turnéforestillingen ”Sat i verden” kommer til Nakskov. Forestillingen er en nyskrevet komedie af bestsellerforfatteren Thomas Korsgaard om venskaber, familieforøgelse, ensomhed og den opreklamerede ret til singleliv.
med Jens Jacob Tychsen
Swingende showaften med manden bag Hr. Weyse.
En vild og samfundsaktuel, humoristisk tour de force om udbytteskandalen. Dybdeborende journalistik, satire og musik med Ina-Miriam Rosenbaum i alle…
The Art Fair kunst for alle København 3. - 5. oktober 2025.
Shuttelbus fra Dybbelsbro station til Lokomotivværkstedet kører…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.