Gode historier og eventyrlige oplevelser
Fire fredage henover sommeren med historie-fortælling og underholdning v/ Per Hammerich.
Fire fredage henover sommeren med historie-fortælling og underholdning v/ Per Hammerich.
Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk
Dato for seneste arrangement: Torsdag, 09. Juni 2016 19:30
Velkommen i Gårdhaven (midt i Hovedbygningen, bag det store glasparti) på Sanddobberne Camping, til fire hyggelige arrangementer hvor Per Hammerich underholder store og små, med underfundige historier og udvalgte eventyr.
Specielt velegnet for børn og barnlige sjæle fra ca. 6 år og op..
Gæster udefra betaler en dagsgæstebillet på 25 kr.
FAR, FAR, KRIGSMAND – ET EVENTYR AF CHRISTIAN LOLLIKE Satirisk samtidsdramatik af Christian Lollike om den danske forsvarsvilje i skyggen af en ny virkelighed. ”I krigstider er det nødvendigt at blive lidt mere fast i leret. Det ved russerne.”
En musikalsk romantisk komedie om vores allesammens behov for at føle os forbundne med andre. To ensomme mennesker hjælper hinanden tilbage til en skrøbelig glæde og kontakt med verdenen.
Velkommen til ”Policeman’en fra London”, vores hyldest til én af de største og mest indflydelsesrige kunstnere i musikhistorien, nemlig Sting
Oplevelser for hele familien
Akvarier hvor der både må røres og kigges!
Nissemor og Kanelia i julenød
Juleforestilling
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.