
Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk
Dato for seneste arrangement: Torsdag, 09. Juni 2016 19:30
Vi sejler ud med den gamle minestryger Marianne F fra Rørvig Havn, vi sejler op til Hesselø for at se på sæler. Vi mødes kl. 9.45 på havnen ved færgen til Hundested. Der er afgang fra Rørvig kl. 10.00 og vi er tilbage i Rørvig ca. kl. 15.00. Vi byder på en sandwich og lidt at drikke undervejs. Bemærk. max 3 billetter per hus. Afbud skal ske senest 14 dage før, afbud senere end 14 dage før opkræves kr. 300 per billet.
På årets Cocktails & Classical koncerter på Ruth & co. kan du helt gratis få mulighed for at opleve årets fantastiske 30 musikere på helt slap line.
Tirsdag den 16. september og Torsdag den 18. september kl. 21.30
I anledning af Sorø Historiske Festival 2025, er rundviser Helge Torm trukket i historisk dragt og agerer godsejer. Kom med på en forrygende, anderledes og spændende byvandring i Sorø.
I denne smukke og foruroligende soloopera får selvskadere, misbrugere, misbrugte, racister og andre af internettets ensomme eksistenser en stemme. LOL består af 10 sange baseret på virkelige opslag på sociale medier.
Torben Mathews byder igen på øl og vittigheder
En rundvisning på Vejrhøj Vingård - i marken og vineriet - med smagsprøver.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.