program


Bones menu

Bones menu

Køb en lækker menu fra Bones inden revyen tirsdag den 13. maj og torsdag den 15. maj 2025

Ingen aktuelle arrangementer

Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk

Dato for seneste arrangement: Torsdag, 15. Maj 2025 18:00

I samarbejde med Bones kan vi i år tilbyde køb af en lækker menu inden revyen tirsdag den 13. maj og torsdag den 15. maj 2025

Maden er klar kl. 18:00 og der kan købes drikkevarer og kaffe i baren. Pris kr. 120,-

Maden kan bestilles sammen med billetterne, dog senest 2 dage før forestillingen.

Aktuelt


Igen i 2026 byder julekabareten med skuespiller og komiker Søren Ruby på helt dugfriske satiriske tekster og skæve skøre indfald. Her må man skraldgrine uden at sortere skraldet!

...og gæstesolist ANDERS BLICHFELDT

SØNDAG er en dramatisering af forfatter Kim Fupz Aakesons underfundige og filosofiske hverdagshistorie – gjort levende ved små og store dukker, lysprojektioner og fortælling i et billedrigt formsprog. Alder: 4-8 år

PÅ PLAKATEN


Portvinsfestival

Vi glæder os til at byde dig velkommen til en dag med fordybelse, hygge og fantastisk vin.

Så er det helt sikkert - det er en sommer tradition, at EVENT &Os præsenterer Lis Sørensen med hendes fantastiske…

En stærk og særpræget jødisk kvinde minder os om nogle af de begivenheder, der formede det forrige århundrede og får…

For arrangører
Billetsalg - tilmelding

Har du brug for billetsalg, tilmelding eller event management. Skal I bruge en løsning i jeres eget brand? Skal det være helt enkelt, eller har I særlige behov? Se hvor nemt I kan komme igang her.

KONTAKT BILLETEXPRESSEN


Mail:support@billetexpressen.dk

Tlf. 5330 0132 (10.00 - 15.00)


Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.