
Gin & cocktail på destilleriet
Kom og oplev Lindenskov Distillery. Smag en masse forskellig gin og få hele historien.
MAJ: 13. / SEPT: 09. / OKT: 07. // 2024 FEB: 03. / MARTS: 16.
Kom og oplev Lindenskov Distillery. Smag en masse forskellig gin og få hele historien.
MAJ: 13. / SEPT: 09. / OKT: 07. // 2024 FEB: 03. / MARTS: 16.
You have searched for a completed event.
Please select from our current offers in the search engine on billetexpressen.dk
Last event date: Saturday, March 16 2024 2:00PM
Gin & cocktail på destilleriet
En eftermiddag fuld af smagsoplevelser! Er du glad for gin? Oplev alt lige fra den lette bærrige gin til den hardcore navy strength gin på 58%. Rundvisning, to cocktails og masser af smagsprøver sammen med lidt snacks.
MAJ: 13. /
SEP: 09. /
OKT: 07. /
FEB (2024): 03. /
MAR (2024): 16
Varighed Kl. 14.00 – 16.30
Mødested Bjernedevej 56, 4180 Sorø
Priser 275 kr.
En stor historie om to helt almindelige menneskers vej gennem livet i sorg og glæde og om modet til at lægge sit liv og hjerte i andres hænder. En rørende historie om tro, håb og kærlighed.
En morsom og også gravalvorlig komedie om lysten til at blive skilt efter 50 års ægteskab – hvis man da kan få lov af de voksne børn. Spørgsmålet om, hvad kærlighed egentlig er, bringes i spil, og ingen har svarene.
En hoppende, poppende teaterforestilling om at være helt sin egen både alene og i fællesskaber. Alder 4-7 år.
Fremstil dit eget flotte keramik.
Kurset kører 5 mandage.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.