Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk
Dato for seneste arrangement: Torsdag, 09. Juni 2016 19:30
Kom med på Ravsafari Lørdag den 10. december 2022. Vi går fra Svaneholmhus kl. 19.00 og ca. 2 timer frem.
Ravsafari ved Agger Færgeleje, en sjov oplevelse for både små og store. Vi tager på jagt ved vandkanten i Nationalpark Thy, og i nattens mulm og mørke går vi på jagt med UV-lygter efter Nordens guld. Rav lyser op i Neon gul, når man lyser på det i mørket. Vi sørger for UV-lygter, beskyttelsesbriller og slutter af med en kop kaffe eller the. Kom med og få en sjov og anderledes oplevelse. Vi går i alt slags vejr, så husk det varme tøj og de gode sko/støvler.
HUSK at tjekke færgetiderne, hvis I ønsker at benytte færgen fra Thyborøn og retur.
Vi mødes kl. 19.00 ved Svaneholmhus, Aggervej 35, 7770 Vestervig
Rossinis BARBEREN I SEVILLA er en af verdens mest elskede og oftest spillede operaer. En ægte italiensk komedie. Spændende nordisk cast af sangere.
Kom med ned under vandet, mellem de vuggende vandaks og oplev haletudsen Myrs forunderlige forvandling fra lille til frø. Sanseligt billedkunstteater for de mindste. Alder 2-5 år.
I anledning af Sebastians kommende 75-års fødselsdag genopsættes den flere gange udsolgte Sebastian-cabaret.
En smagning af en bred vifte af de vine, der er produceret på Vejrhøj Vingård siden 2015.
Få masseret lattermusklerne i en julet forkælelse af sanserne med aktuel satire og komik pakket ind i lækre toner og…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.