Strand Festival - Frisbee Workshop kl. 12.00
Workshoppen tager 45 minutter, hvor du får en introduktion til grundlæggende teknikker, discsport og shows i verdensklasse, ligesom der sluttes af med en lille konkurrence og show. Læs mere
Workshoppen tager 45 minutter, hvor du får en introduktion til grundlæggende teknikker, discsport og shows i verdensklasse, ligesom der sluttes af med en lille konkurrence og show. Læs mere
Du har søgt efter et afsluttet arrangement.
Vælg venligst fra vores aktuelle tilbud i søgemaskinen på billetexpressen.dk
Dato for seneste arrangement: Lørdag, 03. August 2019 12:00
Du kan møde Jan Møller Sørensen, der er tidligere europa- og dansk mester, og lære en masse tricks, når der er frisbee-workshop ved Strand Festival 2019 på Sjællands Vestkyst.
Jan Møller Sørensen har rejst verden rundt med sine frisbees. Lørdag den 3. august kl. 12.00 og kl. 13.00 står han klar på Stillinge Strand, hvor store og små kan prøve kræfter med de mange seje tricks, cool moves og muligheder, der er med en frisbee.
Workshoppen tager 45 minutter, hvor du får en introduktion til grundlæggende teknikker, discsport og shows i verdensklasse, ligesom der sluttes af med en lille konkurrence og show.
Oplev et musikalsk og muntert højskoleophold i Velling med forestillingen METER I SEKUNDET, baseret på Stine Pilgaards bestseller. I Folketeatrets version synger publikum med, mens de møder romanens farverige personer.
En rundvisning på Vejrhøj Vingård - i marken og vineriet - med smagsprøver.
Det er aldrig nemt for voksne børn at flytte hjem til deres forældre, men er det lettere, hvis det er forældrene, der flytter hjem til deres børn? Det lyder som en romantisk drøm, men …..?
Rossinis BARBEREN I SEVILLA er en af verdens mest elskede og oftest spillede operaer. En ægte italiensk komedie. Spændende nordisk…
Kom indenfor i BRUNOS BODEGA og mød SønderJytte, Klåge, Allan Pisbows og alle de andre, der er lige så faste…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.